آخرین بروزرسانی: یکشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۹

تبلیغ در اینستاگرام

نوامبر 25, 2020

با توجه به فراگیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی در بین مردم، اپلیکیشن اینستاگرام یکی از این شبکه های گسترده به حساب میاد تا ما به راحتی بتونیم یک بستر رایگان برای نمایش تیزر تبلیغاتی ساخته شده خود داخل اینستاگرام داشته باشیم. حال فقط باید موجبات ساخت تیزر ویژه اینستاگرام را فراهم کنیم تا شروعی پر قدرت در تبلیغات داشته باشیم. قالب مردم ایران بیشتر زمان خود را در اینستاگرام به مشاهده پست های منتشر شده می گذرانند و این بهترین فرصت برای شروع یک استراتژی تبلیغاتی در اینستاگرام است.

مشاهده بازخورد تیزر منتشر شده در صفحه اینستاگرام

با قابلیت ارتقاء صفحه پروفایل اینستاگرام به بیزینس (Business) شما می توانید تمامی بازخورد های پروفایل اینستاگرام مثل، میزان بازدید کاربران از پروفایل شما، قابلیت تشخیص اینکه چه شهر هایی از ایران و تمام دنیا به صفحه پروفایل شما مراجعه کرده اند، تعداد افرادی که تیزر تبلیغاتی منتشر شده داخل اینستاگرام را ذخیره کرده اند، میزان ورودی به پروفایل شما از چه طریقی بوده است ( از طریق فالوور ها و یا هشتگ های درج شده در کپشن) و چند قابلیت دیگر که همگی به شما کمک میکند تا بهترین میزان بازخورد از انتشار تیزر تبلیغاتی داخل پروفایل اینستاگرام خود را داشته باشید.

ساخت موشن گرافیک برای اینستاگرام

غیر از اینکه شما می توانید یک تیزر تبلیغاتی رئال که با تجهیزات فیلمبرداری تهیه شده برای تبلیغات اینستاگرام داشته باشید، ساخت تیزر موشن گرافی برای اینستاگرام هم می تواند با جذابیت بالایی که  دارد، با توجه به محتوای کاری شما مفید باشد.